| Creata3458 a întrebat:

Am Sony Xperia J versiunea androidului 4.1.2 si merge jocurile cam greu, imi puteti explica de ce? si ce pot face sa imbunatatesc acest lucru? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Mise pare ca daca ai memoria plina sau mult din ea ocupata telefonul incepe sa mearga mai greu asa ca da ca ai multe aplicati care nu le folosesti incearca sa mai dezinstalezi din ele

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca de undeva advanced task killer, si inchizi toate aplicatiile pentru a-ti ramane mai multi rami liberi