| badassssssssss a întrebat:

am un contract Vodafone (abonament)Si vreau Sa il anulez, e pe 2 ani Si mama il plateste cu al ei Si Inca unul...Merge sa il anulez pe al meu si celelalte sa ramane cum sunt? vreau cartela...

Răspuns Câştigător
| JustinDaniel a răspuns:

Da, dar trebuie sa platesti mobilu, ori il returnezi.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Trebuie sa platesti aceea despagubire de 100 de euro sau 150 nu mai tin minte cat era daca vrei sa renunti inainte de termen. Scrie si in contract treaba asta si o spune si cel ca iti face abonamentul.

| badassssssssss explică:

Nu am luat niciun tel

| darrio2007 a răspuns (pentru badassssssssss):

Atunci platesti in avans abonamentul pe urmatoarele luni pana la sfarsit.