| andrei755 a întrebat:

Buna TPU am un HTC one si fara sa ma joc pe el sau sa urmaresc ceva se incalzeste foarte mult... Am incercat sa sterg memoria ram. am dat si restart telefonului dar tot degeaba.un sfat? Ar fii ceva stricat?

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Da ce? Pe PC cand te joci nu se incalzeste procesorul, pai normal ca si la telefon se incalzeste, iar prin aluminiu se simte mai tare caldura ca prin plastic, deci indura sau ia o husa care sa mai absoarba din caldura. Nu e un defect, e procesorul care lucreaza!

3 răspunsuri:
| Szucs_Lavinia_1974 a răspuns:

cred ca bateria s-a cam umflat...adica te-ai jucat in timp ce se incarca si astfel bateria ar putea sa se arda.Ar trebui saiti cumperi una noua! 50-60 lei. funda?

| andrei755 explică:

Da... Dar cand l.am cumparat nu se incalzea in halul acesta...

| andrei755 explică:

Mai ales ca se incalzeste fara sa il folosesc