| hantzraul a întrebat:

Buna TPU am un iphone5 si are o pata galbena pe ecran, se observa m-ai greu dar se vede.ce as putea face in privinta asta?
Se poate face fara sa se schimbe display-ul? Sunt si alte variante...Va multumesc!

5 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Pata aia este acolo din cauza materialelor proaste folosite in construirea display-ului, te asigur ca nu se poate face nimic doar schimband ecranul. PA PA. funda

| PandeleanuCosmin a răspuns:

Sparge iphone-ul 5 si ia-ti 5s

| PandeleanuCosmin a răspuns:

Spargel si ia-ti 5s

| hantzraul explică (pentru PandeleanuCosmin):

Esti un mare bou...pe bune chiar meriti funda..la premiul de prostie

| PandeleanuCosmin a răspuns (pentru hantzraul):

Esti un nesimtit