| BigLike a întrebat:

am un telefon Nokia asa 302 si din greseala am intrat in setari si i-am dat"revenire la setarile din fabrica" si mi s-a sters tot ce aveam pe el si as avea nevoie de niste numere cum as putea sale gasesc funda va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu le mai poti recupera!

| Bianca306 a răspuns:

Daca tot ai adus vorba de asa 302 imi spui daca este bun fiindca as vrea sa imi iau si eu unul, si lagat la setarile de fabrica nu mai poti face nimic dar curios este faptul ca tie trebuia sa iti ceara o parola sau ma insel? mie asa imi face

| BigLike explică (pentru Bianca306):

Da mi-a cerut o parola si am tastato iar dupa mi-am dat seama pai in legatura cu asa 302 telefonul e foarte bun cmpatabil bateria tine 2 zile daca il folosesti in continu daca nu atunci chiar 1 saptamana are wlan poti descarca teme, aplicati pentru el... eu spun ca e foarte bun

| Bianca306 a răspuns (pentru BigLike):

Dar de unde sti parola de la setarile din fabrica, astea sunt ale producatorului? ti-au dat-o in manualul de uitilizare? si mersi am sa imi iau si eu un telefon dintracesta si cu setarile ti le-ai restertat deci nu mai poti face nimc sorry