| VictorL a întrebat:

Buna TPU.
Am un prieten si are un telefon turbo-x g310.
Si zilele acestea sia uitat parola a fost si la Orange dar nimic.
Ce sepoate de facut.
Exista ceva vreun cod de pus sau mai stiu eu vreo aplicatie sau altceva(numai fara experti tehnici sau specialisti nu vreau sa se duca pe la alti experti sasi piarda speranta.)
Vreau raspuns cat mai rapid primeste funda raspunsul care imi fa fi de folos!

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Resoftarea telefonului va duce la inlocuirea sistemului de operare cu acelasi sistem sau cu unul mai nou, si astfel va putea folosi telefonul din nou. Dar va pierde orice informatie salvata in telefon.
Este un telefon extrem de rar la noi in tara si va costa pe masura.