| mihnulet a întrebat:

Buna tpu.am un Samsung galaxi ch@t cu programul next laucher 3D pe el si nu stiu cum sa trimit fileuri prin bluetooth cu el.cum fac?

4 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

Deci fa asa cum zice Bonciu_Robert_1999! eu asa fac! big grin

| mihnulet explică:

Nu e asa pentru ca daca ai pregramul next laucher 3d pe el toate comenzile se schimba in afara de butonu home

| Bonciu_Robert_1999 a răspuns:

Te duci la acel file, si dai la option sau acea tasta care iti arata mai multe optiuni si apoi dai send using via bluetooth sau cum scrie acolo big grin Fundita te rog

| mihnulet explică (pentru Bonciu_Robert_1999):

Nu e asa
nu i citit acea fraza next laucher 3D
cu programul asta comenzile se schimba.