| ImAUnicorn27 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Mini. Ieri am vrut sa vad cata memorie mai am caci in general nu prea o verific dar am vazut ca am in jur de 1000 de poze si am zis sa vad cat spatiu mai am. Cand am intrat la Stare Memorie imi arata a mai am liber vreo 800 MO si ca se calculeaza cat ocupa aplicatiile pozele etc. Am asteptat sa se calculeze dar s-a repornit. Am incercat din nou insa de fiecare data se reporneste. Am incercat sa sau si Fisierele Reziduale cu Clean Master si dupa ce le-a gasit pana sa sterg eu ceva iar s-a repornit. Am mai avut problema asta insa atunci mai aveam si o aplicayie care imi restarta telefonul atunci cand intram pe ea asa ca am resetat telefonul. A mers o perioada de timp
Exista vreo solutii pentru a-l face sa inceteze sa se reporneasca in afara de ai da un reset?

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

In afara de reset nu ai ce-i face.