| D4r1uss a întrebat:

Ieri am resetat telefonul. Dupa ce l-am resetat am facut tot ce era de facut, bla bla bla, si am reinstalat aplicatiile dar nu am reusit sa le reinstalez pe toate ca nu mai am memorie, bun, intru in smart manager sa vad cata memorie am si imi arata ca am mai putina decat inainte sa il resetez. Ce pot sa fac? Sa il resetez incaodata?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mută aplicațiile (care permit asta) pe cardul DS

Bula
| Bula a răspuns:

Problema este cu "bla, bla, bla".
Aplicatiile au versiuni anterioare, care sunt mai mici si ocupa memorie si resurse mai putine.
Acum ai instalat "ultimele racnete" dintr-o parte din aplicatii, care ocup mai multa memorie decat toate anterioare laolalta.
Peste 2 ani te vei trezi ca, nici aplicatiile de baza nu prea vor incape in memorie, iar telefonul va functiona ca un melc de cursa.
Si vei fi obligat sa CUMPERI telefon nou, fiindca acesta s-a depasit... tongue

Pregateste-ti buzunarul si card-ul!

| LPCTSTR a răspuns:

Ai multe poze sau date? Au rămas în telefon? Ai selectat alte optiuni decât cea de ștergere totală?
Dacă este în garantie, du-l la un service (din cate vad ai un Samsung, deci mergi la un service autorizat(la firma lor), nu la cele de pe strada)