| oo3 a întrebat:

Bună TPU Am un telefon Huawei p 8 și de curând nu mai pot sa mă conectez la rețeaua de warles de și i-am făcut o resetare din fabrica.Va rog sa mă ajuți.

Răspuns Câştigător
| Damian_Emi_2000 a răspuns:

Buna,in telefonul tau a fost facut o schimbare sau (restaurare) adica a fost setat pe permisiuni de la surse necunoscute...nu e ceva grav daca vrei sa rezolvi problema intra la setari wifi si tine apasat pe reteau de la wifi care iti apare.si apoi apasa pe permisiuni si dezactiveaza permisiuni necunoscute...sau daca nu stii sa faci chestia asta trebuie sa te duci la un GSM pentru telefoane si ei iti vor rezolva problema nu te va costa mult cam 20-30 de lei.Bafta!