| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon nuvifone, wondows. Si ieri mi-am pus o o parola la deblocarea ecranului. Azi cand am vrut sa deschid telefonul, mi-am dat seama ca am uitat parola. Si am bagat-o de cateva ori gresita, si de doua ori mi-a cerut sa bag un cod pe care il afisa pe ecran pentru a continua incercarile. Acum, sunt suta la suta sigura ca mi-am amintit parola, insa nu o mai pot baga. Bag parola si cand dau pe butonul de deblocare, puri si simplu nu merge. Telefonul nu coopereaza cu mine. Ce sa fac? DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| Fanu23 a răspuns:

Pai poti sa iti resetezi telefonul uitandu-te pe youtube. asa am facut eu cu tele meu sau daca crezi ca ee prea greu te poti duce la un gsm si ti-l reseteaza ei

| OnlyTheScript a răspuns (pentru Fanu23):

Imi poti da link-ul? mai detaliat, te rog.