| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon PRESTIGIO PSP3508DUO, versiunea: Android 5.1; si nu face bine poze cu camera pe fata. Pozele ies in culoarea albastra dar camera pe spate face poze excelente. Am incercat sa instalez alte aplicatii pentru camera dar tot nu merge. Nu cred ca e de la setarile camerei. Care credeti ca e cauza acestei probleme? Cam ce ar trebui sa fac?

A si mai am o problema cu un telefon SAMSUNG GALAXY S3 : In timpul apelului nu se aude deloc cand vorbesc si nici persoana cu care vorbesc nu ma aude. Ce credeti ca ar fi?

DAU FUNDAA! RAPID!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Mereu mi-au plăcut telefoanele astea. Poate are o problemă din fabrică. O rezolvi la service. Poate mai ai garanție, totuși.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

La telefon PRESTIGIO: camera defecta (senzorul)
La telefon Samsung: microfonul defect

Ambele se rezolva la service.