| danitzi10 a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Ace si am o problema... am instalat CM 9.1 Android 4.0.4 si telefonul nu se mai conecteaza la calculator, si nici bluetooth-ul nu mai merge. Vreo sugestie plz?

Răspuns Câştigător
| ThEsAvAnT a răspuns:

Este o problema destul de delicata dar trebuie sa ii dai resetare dai la meniu intri la setari apoi dai la confidentialitate apoi da resetare date din fabrica dar inainte iti salvezi poze melodii pe card dupa dai pe resetare date din fabrica vezi sa marchezi cand dai pe ae stergerea memoriei apoi astepti el se va inchide si apoi se va deschide singur daca problema nu se rezolva te duci cu el la un magazin de specialitate sau de unde l-ai cumparat fundaplz