| Kanyuka_Mihai_1998 a întrebat:

Buna TPU am un telefon Samsung galaxy note 1(N700) si de catva timp numi incarca.lam dus azi la un magazin de la Vodafone si mi-au zis cai mufa stricata apoi au pus bateria la incarcat intr-un aparat au pus in telefon si au zis ca nu stiu cv placa a ars pentru ca a cazut...Ce placa iii aia, cat coasta, unde pot cumpara

1 răspuns:
| HaKa93 a răspuns:

Poti sa stii exact cat te costa doar daca mergi la un service gsm, ei pot sa iti spuna exact care este problema la telefon si cat te costa mai exact