| VasileMoldova a întrebat:

Am vrut sa activez hotspot pe telefonul meu( Samsung galaxy S7). Un prieten avea nevoie dar dupa ce a pus parola se incarca un timp si dupa zicea conexiune expirata. Reteaua era salvata in tel dar cand incerca sa se conecteze nu mergea deloc. Nici macar nu arata ca se conecteaza sau ca incearca sa se conecteze. Scria doar retea salvata. De ce nu merge? Mai este vreo posibilitate? Poate bluetooth nu stiu. Help please=broken heart(

2 răspunsuri:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Apare salvat pentru ca a bagat parola gresita.
Inceaeca sa modifici numele si parola retelei, apoi sa incerce prietenul sa se conecteze din nou.

| andradapisi389 a răspuns:

Intri in hotspot trebuie sa activezi si date mobile apoi pune adresa de pe telefon si parola de la wifi tau si se conecteaza poate fix in momentul ala o cazut reteaua sau semnalul. dar se conecteaza esti cumva pe Orange la Orange marge f rau netu mie de exemplu imi merge doar afara in casa nu imi merge sa dau net pe tableta foarte nasol asta e