| Alexax3Alle a întrebat:

Bună TPU...Am vrut să îmi cumpăr un Iphone 5, dar am auzit că se strică repede şi că Samsung Galaxy este mult mai bun ca acesta. Nu ştiu ce să fac, mie mi se pare prea mare pentru mine [ sunt fată şi am 16 ani ]. Ce mă sfătuiţi? Fundă happy. [ Fără răspunsuri inutile. ]

Răspuns Câştigător
| bbybby12 a răspuns:

Eu iti zic sa iti iei Samsung Galaxy.Am vazut pe net o comparatie intre cele doua si Galaxy e mai bun.Plus ca Galaxy e mai usor de folosit decat un Iphone.E alegerea ta, dar parerea mea e ca mai bine dai banii pe un Galaxy. Sper sa o faci o alegere buna!happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Samsung galaxy s4 mini. bun si compact.