| dany179 a întrebat:

Anul trecut miam cumparat un telwfon de la Orange si recent mi sa stricat, am fost cu el in sevice si nu ia putut face nimic, si mi sa oferit in schimbul lui sa aleg unu din urm telefoane: Nokia lumia 530, Orange tado si Orange yomi. Voi ce ati alege?

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Orice ai face nu lua telefoane cu "Orange" in nume

| dany179 explică:

De ce?

| dany179 explică:

Imi sugerezi sa iau Nokia lumia 530? are win phone, si eu sunt obisnuit cu androidul.

| DAnc3 a răspuns (pentru dany179):

Intr-adevar android pare mai atractiv decat win, dar eu am avut in mana o gramada de telefoane cu windows pe ele si ieftine si scumpe si crede-ma ca oricat de incarcat ar fi avut memoria mergeau perfect fara pic de lag si stai linistit ca sunt cate aplicatii vrei si pe win deci clar alege Nokia nu un telefon rebranduit.