| katy12 a întrebat:

As dori sa stiu cum sa primesc muzica pe telefonul de modelul LG LG-e900, deoarece cind primesc muzica imi scrie ca sa verific daca pin codul este asa si la celalalt telefon, si apoi scrie ca este imposibil de trimis datele pe modelul LG LG-e900?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La conectarea ambelor telefoane va cere un cod.Nu are legatura cu pin.Cand cere codul trebuie sa bagati ambii acelasi cod.Nu conteaza care. Poate fi abcd sau 1234. Dar sa fie la fel la ambele telefoane. Apoi ok.

| Green2OI3 a răspuns:

Dacă nu poți trimite muzica de pe un telefon pe altul înseamnă că unul dintre telefoane are prea mulți prieteni [persoane] și trebuie să ștergi din prietenii asociați [cei din lista de bluetooth] și abia atunci vei putea trimite muzică, imagini, etc.
Sper că te-am ajutat!

| katy12 explică (pentru Green2OI3):

Da cum sai sterg pe cei din lista?

| Green2OI3 a răspuns (pentru katy12):

Poi îi selectezi... Ce fel de telefon ai?

| katy12 explică (pentru Green2OI3):

Iam sters dar nu a ajutat.ce sa fac?