| LordShadow1346 a întrebat:

As dori un raspuns cat se poate de detaliat lagat de Samsung Galaxy A5 si Samsung Galaxy A7, vreau sa il aleg pe unul si nu stiu pe care. Ma gandeam la A5 din punct de vedere ca are ip68 si la A7 deoarece are 64 de GB si 4 RAM, dar nu ma pot decide. Vreau sa am un telefon care sa nu ma tina 2 ani cum au fost cele de la Allview si sa mearga cat de bine se poate. Bugetul sa nu treaca de 1300 de lei.

2 răspunsuri:
| cyberalex a răspuns:

Daca vrei sa faci dus cu telefonul ia A5, dar daca vrei sa iei un telefon care sa fie bun (dintre cele doua) cumpăra A7, este in jur de 1250 lei.