| KrisizZ a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu de care. Am buget 700-800 lei, si ma gandeam sa aleg intre Samsung Galaxy S3 sau S3 neo. Vreau sa fie si bun la jocuri, sa mearga fara lag

Răspuns Câştigător
| Lindoro a răspuns:

Eu zic ca este mai bun S3 neo care a aparut in 2014 decat S3-aparut in 2012.S3 neo are memorie ram mai multa, poti sa ai o versiune mai noua de android plus ca bateria te tine mai mult.

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modelele S3 şi S3 Neo au aceleaşi dimensiuni, dar au alte DIFERENŢE :)

Îţi recomand să-ţi cumperi un Samsung Galaxy S3 I9300!

Vezi diferenţele/comparaţia şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......dkyetl.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=6289

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=6433

Toate cele bune.

| KodrutZ a răspuns:

S5611 daca vrei TELEFON adevarat. Daca nu, ai nspe mii de alternative de-astea struto-camila. Apropos, Androidu' umplut de Samsung cu toate rahaturile merge ca vai de el pe telefoanele mai slabe.

| TheCosmin02 a răspuns:

S3 e mai performant decat s3neo.

si daca la bani astia chiar merita sa iti iei un s3 dar daca nu vrei sa iti iei chiar acum poate mai tarziu se va ieftini s4 (acum cu lansarea s6 happy )/

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Lindoro):

Nu conteaza vers de android si cand este facut daca este mai "slab" technic.

| Lindoro a răspuns (pentru TheCosmin02):

Care este mai slab tehnic decat cine? Cu trecerea timpului tehnologia evolueaza deci ceva mai vechi nu are cum sa fie mai bun fata de ceva mai nou(ma refer la produse din aceeasi categorie de pret).

| Lindoro a răspuns (pentru TheCosmin02):

Eu zic ca este mai bun S3 neo care a aparut in 2014 decat S3-aparut in 2012.S3 neo are memorie ram mai multa, poti sa ai o versiune mai noua de android plus ca bateria te tine mai mult.

| Clausd10 a răspuns:

Nu recomand S3. Am cunostinta de 2 persoane care se plang de el.

| Jr._Boby_Rudy_1999 a răspuns:

Ia-ți un Samsung Galaxy s 4 unul bunicel costa intre 700 de lei sau 800 de lei sper ca te-am ajutat... funda?

| AuziHaiPa a răspuns:

Mai degrabă mi-aș lua un s4 la mana a doua. Performante mai bune... Dacă ești atent găsești la un preț bun și întreținut. Îți ei unul nou dar sunt deja expirate ca procesoare și rami la cerințele pieței. E doar un sfat.