| BIANCAbiiia a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou. Eu ma gandeam la un Iphone 6s, dar parintii mei spun ca nu este prea bun. Imi puteti recomanda o marca foarte buna de telefon si sa aiba si un desing frumos? Dau funda si va rog sa imi spuneti cum...

Răspuns Câştigător
| fetita2 a răspuns:

Poti sa iti ei un Samsung j5. Abia a apatur si dragut

8 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Design frumos?
S6/S7 EDGE.
Sunt si de durata, merge si 6S dar mie mi se pare simple...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy a7, a5, j5

| Jorah a răspuns:

Eu personal sunt de acord cu iphone-urile. Sunt telefoane bune, au un design foarte frumos si rezista foarte mult timp. Am avut un iphone 5s si acum am un S4 de un an, crede-ma ca nu stiu cum sa scap de el. E doar o opinie, nu-mi plac Samsung-urile.

| Cedry2k8 a răspuns:

Da' ce, parintii tai sunt asa documentati in ale telefoanelor de spun ca 6s nu e bun? Poate au vrut sa spuna ca e prea scump. Iti recomand un S6 sau S7. Nu-ti lua j5, a5, a3, ca-s niste jafuri de telefoane.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Un telefon bun, dupa mine, este HTC

| Sebaseba33 a răspuns:

One plus 3 daca vrei ceva ce sa rupă (eu il am) are 6 gb memorie ram, procesor snapdragon 820, memorie interna 64 la viteza mare de scriere iar ca desing-nul il vezi daca il tastezi one plus 3 (+ are acces complet la Root si nu pierzi garanția ). E mai sus ca Samsung S7 dar dezavantajele e ca nu e rezistent la apa si camera nu e mai sus decât s7

| alexpetre999 a răspuns:

Ti-as recomanda un s5 pentru performante sau un a5 2016 si daca vrei memorie un Samsung alpha.

| Anonim141204 a răspuns:

Îți recomand IPhone-urile. Dacă părinții tăi nu acceptă din cauza prețului, îți poți lua un model mai vechi. Eu am IPhone 5S și sunt foarte mulțumită. Știu, știu se demodează repede... Dar contează că ești mulțumită de propriul tău telefon. Dacă nu reușești să-ți convingi părinții îți poți lua un telefon cu sistem Android, de exemplu mie mi se par cele mai bune cele de la Samsung. Sper că te-am ajutat!