| MaraDede22 a întrebat:

As vrea sa stiu daca ai apelat de mai multe ori la incarcare cartela si nu ti-a mers si dupa iti spune dupa mai multe incercari......este restrictionat sa mai alegi aceasta optiune...
Restrictia cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

La Orange, restrictia dureaza pana contactezi Serviciu Clienti. Inainte erau cartele razuibile si eu am avut o problema cu o cifra din cod si am incercat sa-l introduc de mai multe ori, de fiecare data gresit. Apoi n-am mai putut incerca, iar cand am sunat la Serviciul Clienti mi s-a spus ca asa se intampla cand se aduna un anumit numar de tastari gresite si ca ei imi vor debloca accesul la reintroducere cod. Am recuperat codul prin seria cartelei, dar apoi am putut reintroduce fara probleme alte serii de cifre.
S-ar putea sa fie valabil pentru orice operator de telefonie mobila, de aceea ar fi bine sa-i contactezi tu si sa-ti rezolve problema.

1 răspuns: