| Ionela_Merticariu_1997 a întrebat:

Aş vrea să ştiu de ce nu mi se mai instalează instagram-ul pe telefon? Înainte să dau la telefon "Revenire la datele din fabrică"mergea perfect acum îmi zice că aplicaţia nu este compatibilă cu dispozitivul.Am mai făcut chestii de genul cu telefonul şi când îi dădeam "descărcaţi"mergea, acum chiar nu ştiu ce are.

1 răspuns:
| Pauu112 a răspuns:

Depinde de telefon, dar de obicei trebuie sa fie o setare in telefon care sa iti permita sa descarci orice aplicatie ...Stiu sa iti zic doar la Iphone exact. daca ai IPhone intri in configurari, spoi te duci la ITunes si Apple Store si activezi permiterea de descarcari aplicatii...