| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

bagasem cablul de date din pc in telefon. si descarcam muzica ( mutam dintr-un folder in altul).din greseala a iesit cablul, si a 2 oara cand l.am bagat nu mergea, nu imi apaarea nimic, dc? mi-a aparut doar o eroara pe telefon(android) ca calculatorul nu are nici un program pentru a gasi telefonul...sau ceva de genul. plsss helppp funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Restarteaza pc-ul si telefonul, in ideea ca exista o problema temporara de conexiune intre cele doua dispozitive. Apoi conectezi din nou telefonul cu cablul usb si vezi daca rezultatele sunt la fel. Daca problema persista, cel mai probabil a avut loc o eroare software la dispozitivul mobil, iar acest lucru poti verifica conectand telefonul la un alt pc sau la un laptop, prin cablu usb.