| alexx102428 a întrebat:

Daca ma joc pe telefon,stau pe facebook,pe internet, vorbesc pe telefon in cate ore este normal sa mi-i se descarce bateria? (Am Samsung Galaxy S3).Funda!

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

5 sau 7 ore maxim.

| danutzu96 a răspuns:

Depinde cat faci asta de la o zi la 6-8ore in regim continuu. Daca il mai lasi din mana tine si mai mult de o zi.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Dacă faci toate astea consecutiv și nu te oprești mai mult de 10 minute în 3-4 ore ar trebui sa fie epuizat.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Dupa mine in 6 ore, dar daca iti tii netul deschis absolut tot timpu ti se va descarca mai repede

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Am eu s plus si vb 4 ore la tel si bateria e din 100% in 10% sad

| Max_David_1994 a răspuns:

4-6 ANI! Ce naşpa!

| SimoonaD a răspuns:

Statul pe telefon consuma mai mult decat sa vorbesti.