| Chrysstian a întrebat:

Daca nu o sa-mi ajunga banii sa-mi i-au LG optimus l9 la abonament, sa-mi i-au Nokia e6, puteti sa-mi dati o alta alternativa daca acesta nu e bun si spuneti-mi daca acesta are niste specificati decente. Si daca o sa-mi dati o alta alternativa spuneti-mi una cu specificatii bune si pretul sa fie pana in pretul lui LG sau puteti sa-mi spuneti un telefon mai bun decat LG la acelasi pret sau chiar mai scazut. Raspuns urgent. Funda garantat

3 răspunsuri:
| Chrysstian explică:

Orange San Diego mi se pare un adevarat telefon, el are:
-procesor Intel
-single-core 1600 Ghz
-600 x 1024 pixeli
etc.
-si pretul este de numai 250 euro

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Chrysstian):

A zis la abonament... unde vezi tu san diego pe Orange?

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Nokia e6 este un telefon superb si ft ft bun eu vreau sa-mi iau unul la 550 de lei.