| Taviii a întrebat:

De câteva zile îmi apare pe telefon eroarea procesor com android.phone s-a oprit. I-am dat o rapornire astăzi deoarece câteva aplicații numai mergeau cum trebuie și de atunci când îl pornesc apare pe ecran aceasta eroare și după se stinge și se reporneste din nou făcând ăsta incontinuu.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii dai o un reset factory, dar salveaza-ti pozele sau ce ai tu mai important pe card

| Taviii explică (pentru anonim_4396):

Pai nu pot face nimic, numai pot umbla pe el. El doar se aprinde puțin, apare eroarea aia și se stinge din nou și după tot așa

| Taviii explică (pentru anonim_4396):

Nu pot face asta pentru ca el se aprinde, apare eroarea aia și după se stinge din nou.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Taviii):

Iti sugerez sa mergi la un specialist in telefoane sa vezi daca se mai poate rezolva ceva