| Gabriela_Gaby_1992 a întrebat:

Buna,TPU. De ceva timp,pe telefon nu imi merge sa intru pe google si pe youtube. Pe wifi functioneaza,dar pe date, nu. Stie cineva ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Stiu, e o problema e la date, intra in setari si schimba datele, nu stiu exact sa-ti spun cum pentru ca nu am telefonul in fata. Dar mai bine mergi la firma de unde ai cumparat telefonul si ti-l face pe loc!

| Gabriela_Gaby_1992 explică (pentru Eastwood):

Daca ma duc mi-l tin acolo 2 saptamani.

| Eastwood a răspuns (pentru Gabriela_Gaby_1992):

Stai linistita, am avut aceeasi problema. O sa t-il faca pe loc!

| Munteanu_Ciprian_1990 a răspuns:

Activează și dezactivează modul avion da restartează și dacă nu funcționează reseteaza din fabrica

| Acyots a răspuns:

Asa am patit si eu.Fix asa.Am incercat de toate chiar si resetare.Da nu a mers.La un.moment dat am incercat de pe alta retea wi-fi si a mers happy Inceraca sa te conectezi la alta retea.