| gamestoper1998 a întrebat:

Deci mi-am descarcat un joc, mai exact offroad legends(apk+sd) data si l-am instalat. Dupa instalare ca la orice joc asemanator lui trebuia copiat fila aceea care trebui downloadata prin wifi(mai exact sd data), problema este ca acest folder care contine fila trebuie copiat in sd card/android/data/OBB/fila iar eu nu pot sa gasesc nici cum folderul OBB.Am citi pe unele forumuri ca trebuie doar creat si am incercat dar fara nici un rezultat.Deci ce ar trebui sa fac sa imi mearga acest joc si mai ales cum sa fac sa am folderul obb functional.Dau FundaVOT!

2 răspunsuri:
| Th3AlexB0y a răspuns:

Trebuie sa-l downloadezi din nou si inainte sa-l instalezi trebuie sa creezi acel folder OBB si sa-l instalezi si dupa te poti juca

| gamestoper1998 explică (pentru Th3AlexB0y):

Eu inteleg ce vrei sa spui dar am facut deja chestia asta si fara nici un efect tot imi zicea ca mai trebuie sa isi downlodeze file de pe net eu needispunand de o retea wifi in casa.