| Mark2012012 a întrebat:

In legatura cu instalarea jocurilor cu SD data si apk pe device-urile cu os Android: dupa ce am instalat jocul pe device, mai trebuie sa pastrez stocate in device apk de instalare si fisierere dezarhivate din SD data care se afla in sdcard/Android/obb/folder numit dupa folderul ce se afla in arhivarea SDdata/
sau pot sa dau delete la SD data si apk?

1 răspuns:
| HerOdotA a răspuns:

Nuu, unele fisiere dezarhivate fac ca jocul sa mearga. APK poti sa-l stergi fara probleme. Cel mai bine sa pastrezi tot cit timp joci. Atunci cand te vei satura de acel joc poti deja sa stergi toate file-urile din telefon