| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu inteleg ce au castile mele de la telefon ca atunci cand inregistrez ceva cu castile se aude totul: vocea etc. Dar se mai aude si un "fasait" destul de tare si enervant. Stiu sigur ca problema e la casti ca am incecat sa inregistrez fara casti si se aude normal. Ps: castile nu au intrat la apa.

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Hm... e o problema complicata. Te poti duce la un service cu ele, daca tii atat de mult la dânsele, dar e mai ieftin sa le schimbi, cred. Poate fi de la mufă, poate atinge ceva înăuntru. Ai incercat cu alte casti? Merge? Daca nu, atunci este de la slotul in care bagi castile. Du-l la service.
Succes!