| ionelupsky a întrebat:

detin un Samsung Galaxy S4, iar recent am primit o notificare cum ca as avea o actualizare de soft disponibila. Am actualizat, iar de atunci cele doua taste de langa home button nu mai functioneaza. Am incercat si factory reset si nimic. Ce pot face?

P.S. actualizarea specifica faptul ca downgrade-ul la versiunea anterioara de soft nu e posibil.

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Este ok, deoarece actualizarea pe care ai facut-o a fost trecerea la android 5. In Android 5 functionarea butonului mare precum si cel din stanga sunt oarecum schimbate.

Mergi la un magazin si uita-te la un s5 de exemplu. Vei vedea cam aceeasi functionalitate.