| Thebestkiller a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez un telefon nou. Si am gasit un Lg L65. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| MisterSprinkle a răspuns:

Are un procesor bun, 1GB ram perfect,arata bine, are ecran IPS(culori foarte bune), camera e ok, memoria interna e de ajuns, pretul e ok.Cumpara-l,e ok,sau cauta si telefoane Allview, Huawei, Utok, daca treci peste numele lor, vei descoperi o performanta deosebita.Succes.Funda?

| zuzuluzu a răspuns:

Parere e ca e cam scump pentru ce ofera mai bine iti iei un p5 quad care e quad core si poti juca jocuri mai bune pe el. http://bit.ly/1pPh7Bc

| Thebestkiller explică (pentru zuzuluzu):

Lasati-ma cu Allview. Nu vreau Allview

| zuzuluzu a răspuns (pentru Thebestkiller):

Ok eu te las cu Allview e alegerea ta happy. Dar sa stii ca L65 nu isi merita bani are un dual core care rezista la jocuri vechi. Doar nu o sa ti doar 2luni telefonul nu? Pentru ca tot ce vine acum cere foarte multa memorie ram si un procesor foarte puternic. Paginile de internet sunt foarmate din ce in ce mai mult din coduri javascript si daca nu ai observat cei de la oracle da incontinu update la JS. In scurt timp o sa vezi in poze siteul. Ca doar nu. Allview asta e o chinezarie gandita de Brasoveni. Dar ce sa si faci e produs in China ca noi nu avem fabrici si nici macar ideea de cum s-ar face un telefon.
Mai urla un prostalau pe TPU ca Iphone si Huawei sunt diferite chiar daca sunt in aceeasi frabica.Nici macar nu stia ca diferenta intre telefoane o face Optimizarea celor de la Apple. Dar cum TPU e plin de copii de 12 ani asta e viata. Multa bafta Thebestkiller

| Thebestkiller explică (pentru zuzuluzu):

Mersi. Eu totusi m-as mentine cu un brand cunoscut cum ar fi Samsung, Lg, Sony.
Nokia nu mi-as lua ca nu are android.