| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi-am pierdut sau mai precis mi-a furat cineva telefonul mobil(Nokia 7230).Am incercat sa sun dar se pare ca cartela SIM a fost scoasa, si am vrut sa aflu daca se poate cumva de localizat telefonul, poate prin GPS sau altfel?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol pentru porcaria asta de telefon plangirolling on the floor))

| KinekT a răspuns:

Pai telefonul este unul foarte vechi iar telefoanele vechi nu vin dotate cu gps.
cele noi vin cu gps iar cu contul google le poti localiza.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Urgent du-te la politie!
Cred ca se poate localiza.
Si mi.e mi s.a intamplat la fel, eu l.am gasit.
Succes!

| Butterfly15 a răspuns:

Bună! Ar trebui să mergi la rețea și să întrebi acolo. happy