| Sportive_Pariuri_1993 a întrebat:

Unui prieten de-al meu i-a fost furat telefonul sau la pierdut/uitat undeva.(smartphone) nu are cutie si nici acte sau codul IMEI scris undeva... mai poate face ceva pentru a-si recupera telefonul in cazul in care a fost gasit si scoasa cartela din el? a incercat sa sune pe numarul lui dar suna inchis.Din cate stiu fara vreun act doveditor sau cod IMEI politia nu poate face nimic asa-i?

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Nu il mai poate recupera!

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Având în vedere că trăim în România spune-i prietenului tău să-şi ia gândul de la telefon.
Pa-pa.