| xV3N0Mx a întrebat:

Ieri am vrut sa instalez cyanogen pe Samsung galaxy s duos,toate bune si frumoase pana la partea cand am ales sa se instaleze. Cand am dat sa se instaleze,a dat eroare. Dupa eroare am pornit telefon si surpriza:nu mergea sunetul,adica se aude un bazait puternic. Faza ii ca uneori face asa,uneori merge perfect. Nu stiu care ii problema avand in vedere faptul ca mai functioneaza cu mici exceptii. Ma gandesc sa merg la un reparator de telefoane, dar problema ii ca nu stiu sa explic bine si as vrea sa stiu un pret orientativ. Sper ca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,un hard reset http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=l-NZSgczPlo#t=57

(acest proces iti va sterge tot de pe telefon)

| xV3N0Mx explică (pentru Nicu47):

Am dat, si aceleasi problema...deja nu stiu ce sa mai fac...

| xV3N0Mx explică:

Up+