| dragonelu a întrebat:

Ieri seara ma jucam e tel si mi s-a instalat o aplicatie...Sexy face..care mi-a taxat 3 euro fara permisiune..Intrebarea mea este daca stie cineva numarul la care trebuie sa trimit dezaprobarea, deoarece ea va tot taxa 3 euro pe saptamana

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Nu poti face nicio dezaprobare, incearca sa o dezinstalezi, e posibil sa fie o aplicatie hijacker adica un virus asa ca dezinstaleaz-o iar daca nu reusesti du-te cu tellefonul la un service sa te ajute ei.