| Sparkii a întrebat:

Buna TPU imi vine noul meu telefon peste 3 4 zile si este iphone 5s si este nou si eu am folosit doar telefoane cu Android si nu prea stiu cum sta treaba cu contul i lcloud cand deschid telefonul imi cere sa fac cont pot sa folosesc telefonul si fara cont? Vreau un link sau ceva sa vad ce se cere cand il deschid pentru prima data.Dau funda

3 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Fara contul iCloud nu ai nimic, normal ca iti trebuie.
O sa vezi pe moment ca nu va fi atat de greu. ai rabdare si vei vedea.

| Rpgdei a răspuns:

E foarte simplu
Ai sa vezi

| Emaaanuelll1 a răspuns:

Poti folosi telefonul si fara cont iCloud dar daca iti este furat fara cont...