| landreea96 a întrebat:

ma scuzati ca am postat aici.Am o problema cu telefonul meu. Cand scriu mesaje literele sunt foarte mari.ce pot face ca sa fie scrisul normal? am dat la setari la dimensiuni fond, taste, etc dar degeaba. Are tastatura qwerty.Am specificat acest lucru ca poate exista vreo combinatie de taste.Va multumesc si astept raspunsuri si imi cer scuze inca o data ca am postat aici.Dau funda!:*

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Mai verifică odată setările chiar poți da un restart la telefon să vezi ce face.