| xRebecaaa a întrebat:

Mi-a spus o prietena ca ea scrie intr-un mesaj CNP-ul si il trimite la 211.
Si-i da mesaje nelimitate, navigare nelimitata pe Yahoo, Facebook, etc. si-i da si minute!
Si nu are 18-26 ani. Si-i merge!
Dar mie nu-mi merge.
De ce?
Ajutati-ma, va rog!
Si spuneti-mi ce sa fac.
Dau funda!:*

3 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

Eu stiam ca iti scrii la mesaj cnp-ul si il trimiti la 211 si iti vei primit un mesaj confirmativ cum ca ti sau activat mesaje nelimitate dar doar daca ti-ai incarcat recent cartela daca esti in perioadaa de gratie nu ti se vor activa...

| xRebecaaa explică (pentru alexblack00):

Aha. Dar ei ii vin mesaje nelim. si etc straight face Timp de 30 zile. Cum vine asta?

| St_Tedy_1974 a răspuns:

Ii merge acest lucru pentru ca abia si-a reicarcat cartela.