| simiontomoiaga a întrebat:

Mi-am instalat recent pe telefon windows phone 10 si acum vreau sa imi schimb sistemul de operare din nou pe windows phone 8.1. Cum pot sa fac ca am si resetat telefonul si tot pe windows phone 10 sunt?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU te ajută cu nimic dacă faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" - NU revine la Windows Phone 8 sad

NU ai cum să faci downgrade, se poate face doar RESOFTARE!
Dacă NU te pricepi cât de cât, mai bine duci telefonul la un Service!

Toate cele bune!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Pai cum ai pus windows 10 asa repui inapoi windows 8.1. Adica ii faci o resoftare