| FashionVictim93 a întrebat:

mi-am pus acum o luna jumatate folie din sticla pe telefon. Ulterior am fost la munte si din cauza temperaturilor foarte scazute de afara in combinatie cu caldura din interior in partea de sus a telefonului s-a facut condes intre ecranul telefonului si folia din sticla. Intrebarea mea este daca ma voi duce unde mi-am pus folia sau in alta parte unde se pun folii exista posibilitatea sa imi poata scoate acel condes si sa imi lipeasca aceiasi folie la loc fara bule de aer sau alte imperfectiuni vizibile pe telefon sau este necesar sa dau banii pe alta? ...Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu au ce-i face. Lipiciul nu va mai tine. 40 lei si iei alta.