| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Buna TPU.Nu stiti cum sa-mi activez internetul pe telefonul mobil.Am Blackberry 8310 si am 1000 de minute si habar n-am cum sa le folosesc am vorbit cu prieteni, mesaje, etc.Si luna asta imi iau minutele si cu netul le consum mai repede.Plizzz ajutati-ma repede. Funda la raspunsul care merge.

Răspuns Câştigător
| Andreea_Duda_1996 a răspuns:

Sper ca nu am inteles gresit ceea ce ai spus, dar mi se pare ca nu ai setarile pentru internet activate, daca esti la Orange link-ul urmator ar putea sa te ajute http://www.orange.ro/setari-telefoane/