| denisaarmina57 a întrebat:

BUNA TPU! Pentru cei care au Nokia lumia 710 sau ma rog, Nokia lumia. stiti cumva de ce imi apare : Error code:805ab406 cand vreau sa descarc ceva de pe marketplace si imi scrie sa dau restart la telefon sau sa astept putin si sa incerc iarasi, am asteptat o luna cred. si am dat si restart de vreo 5 ori. HELP VA ROG sad DAU FUNDAA sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai o resetare generala iar apoi cand descarci toate aplicatiile sa ai o conexiune buna de internet.

| denisaarmina57 explică (pentru anonim_4396):

Pai resetare generala, te referi sa dau de la setari, restart la telefon, nu?