| AcidBoy a întrebat:

pocmai mi-am cumparat un Samsung Galaxy Young si nu imi merg de loc jocurile, am incercat tot ce mi-a venit in minte ( Boss 2, Subway Surffer, Monster Galaxy, Pou) Dar nici unul dint-re aceste jocuri nu mi-au merg imi puteti recomanda ceva pentru a merge? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce sens nu merg?

| ovidius a răspuns:

Restul aplicaţiilor merg?
Îţi dau ceva erori jocurile respective?

| AcidBoy explică (pentru ovidius):

Imi spune ca aplicatia a suferit o eroare, inchidere fortata

| LivingLouder a răspuns:

Du-te la Orange/Vodafone? cosmote

| Keon a răspuns:

Poate jocurile sunt java si tu nu ai fisierul!

| stefanmoroka a răspuns:

Daca ai garantia la el du-te de unde l-ai cumparat si vezi daca poti rezolva ceva sau la servici gsm