| FoxxyReBella a întrebat:

recent mi-am facut abonament la DIGI pe numarul de Orange si vreau sa stiu daca pot verifica cui am trimis mesaje, stiu ca de verificat pe cine am sunat se poate insa nu stiu daca si mesajele se pot verifica.Multumesc frumos si dau funda.

2 răspunsuri:
| Dinu77744 a răspuns:

Nu poti suna si primi apeluri primele 5
zile

| FoxxyReBella explică (pentru Dinu77744):

Asta stiu eu voiam sa stiu daca merg la ei si vreau sa verific apelurile facute mi le pot arata chiar daca eu le-am sters din telefon.insa nu stiu daca pot sa faca asta si cu mesajele de exemplu sa imi arate cui i-am dat mesaj etc. fara sa arate mesajul