| WhiskasJunior a întrebat:

Stie cineva un telefon(de preferat Samsung) foarte bun?
As vrea sa fie performant si in capitolul gaming, dar si in capitolul poze.Si as vrea sa fie intre 1000-1600 lei.Eu ma gandeam la Samsung J7 2017 Pro, dar nu sunt sigura.
Coroana happy

6 răspunsuri:
| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Samsung j5(2016) eu il am si este foarte bun.Bateria dureaza mult, rezistent la cazaruri, frig, caldura, pozele le face excelent si mai e si frumos.

| CristinaCMH a răspuns:

Mai bine mai strangi bani si iti iei Samsung Galaxy s7 Edge sau Samsung Galaxy s8 Plus.
Parerea mea. Nu se compara j7 cu ele.

| WhiskasJunior explică (pentru CristinaCMH):

Si daca nu am bani? laughing)

| WhiskasJunior explică (pentru CristinaCMH):

Si daca nu am bani? laughing)))))

| Viorel47gk a răspuns:

Samsung J7 2017 ti as fi recomandat si eu, este foarte bun il am eu l am luat la reducere cu doar 1100lei si este foarte bun sunr multumit de el. Pozele ai o claritate excelenta si zoom ul este foarte mare si bun, iar in materie de gaming, am avut toate jocurile posibile si merge excelent, Ti l recomand.

| WhiskasJunior explică:

Pana la urma pe acesta l-am cumparat. oarte multumita happy