| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva un telefon bun pentru gaming sub 1000 lei?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Poti totusi saa-ti iei Xiaomi MI A2 sai Xiaomi Redmi Note 4, astea sunt cele mai bune sub 1.000 de lei, dar nu-s telefoane de gaming, asta este clar
Telefoanele de gaming sunt cele precum Xiaomi Blackshark 1/2 sau Asus ROG

| Mt34 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Xiaomi redmi 5 plus este cel mai bun de la brandul Xiaomi

24 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

GAMMING?!? CE INTELEGI PRIN GAMMING?!?
solitare, tic tac toe (x si 0), sudoku? astea merg pe orice telefon
daca, chiar vrei mobile gamming, ori cumperi un telefon scump de tot (S9, S9+, etc. dar care nu costa 1000lei) ori iti iei un PS_Vita care e orientat KATEGORIC pe mobile gammig! (dar tot mult peste 1000lei)

| Tarzhan a răspuns (pentru ziftode):

Ma refer sa mearga decent si sa nu aibă lag. Ca daca aveam 30-40de mil sa-mi iau s9 nu va mai intrebam. De aceea am scris SUB 1000 LEI

| ziftode a răspuns (pentru Tarzhan):

Eviti intrebarea relativ la ce jocuri vrei sa joci pe telefon
orice, ORICE telefon merge decent si fara lag pe 3lulele/3surcele tetris, solitare, x si zero, etc!

| Tarzhan a răspuns (pentru ziftode):

Ok ok! Uite free fire sau gangstar vegas sau jocuri de genu care au o grafica buna. Acum stii la ce jocuri ma refer si nu maj evit nimic

| ziftode a răspuns (pentru Tarzhan):

Lul, dupa ce primesti limuzina chiar vrei si flori, adica ne-am chinut toti sa te facem sa spui ce vrei de fapt si intr-un sfarsit, tu vrei un miracol!

ma indoiesc de mi se indoaie ca, gasesti tu un telefon de 1000 de lei destul de capabil sa joci FPS-uri de ultima generatie pe el
insa iti doresc success sa iti dea cineva un raspuns folositor
oricat de tare nu cred ca e posibil

BAFTA!

| Tarzhan a răspuns (pentru ziftode):

Da astea nu sunt jocuri care sa meargă pe telefoare de ultima generatie. merg si pe telefoane de 250 lei, dar cam au lag. Eu asta întreb, după cum vezi ca scrie in comentarii :un telefon pe care sa ma joc si nu meargă ca naiba. Ca daca pe ala de 250 lei merg jocurile astea, eu zic ca pe alea de 7-8 ar trebui sa meargă decent. Sau greșesc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gaming ce? solitaire?

| Tarzhan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da frate. Si sudoku, sunt fiert pe el

| anonim_4396 explică (pentru Tarzhan):

Sa inteleg ca esti genu de om care, cand se duce la o petrecere, sau la o ieseala, e fiert pe telefon, antisocial, nu vorbeste cu nimeni happy
merge sa te joci orice joc pe orice telefon, in 2019 happy
trebuia sa intrebi de baterie, in cazul asta, daca esti "fiert" pe gaming pe telefon.
Sunt curios ce fel de jocuri joci tu pe telefon, ca toate sunt cu bani, pana si alea free, iti dau nu stiu cata energie, si pe urma trebuie sa bagi bani ca sa mergi inainte.
Eu vin din epoca in care cumparai un joc si il jucai de iti sarea fesu, fara multiplayer prea mult, si daca era si multiplayer, erau toti egali, mergeai pe skill.
Ce **** de joc poti sa joci pe telefon in 2019? continuu?

| Tarzhan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai auzit in **** mea de GARENA FREE FIRE? Dar de GANGSTAR VEGAS? SI mai sunt destule. Nu înțeleg de ce răspunzi, ca oricum nu ești obligat! Intreb si eu ca daca imi iau un telefon ma intereseaza cum merge, ca la baterie pot sa ma uit pur si simplu la specificatiile telefonului?

| anonim_4396 explică (pentru Tarzhan):

Deloc n-am auzit, ca am timp liber limitat, ce-ar mai fi sa am timp sa ma joc si pe telefon laughing dar sunt convins ca poti sa joci cacaturile alea pe orice telefon, daca ai asa mult timp liber si n-ai ce face cu el. happy

| Tarzhan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok ok! Știi ce? Fa-ti un serviciu si nu mai raspunde la întrebări pe TPU, deoarece ai "timp liber limitat " si raspunsurile tale sunt cam in plus laughing))

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Tarzhan):

Amice tipul asta este increzut.Crede ca stie orice, dar de fapt ...pl

| Tarzhan a răspuns (pentru Bogdan70001):

Asa pare happy happy

| anonim_4396 explică (pentru Tarzhan):

Ok facem altfel daca nu iti plac raspunsurile mele si vrei sa auzi ce vrei sa auzi, https://www.techradar.com/uk/news/best-phone-for-gaming
esti multumit? du-te joaca-te. :) 40 year old virgins :)
gonna end up living with your parrents till you get old :)
e bine asa?

| Tarzhan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba Gicuță! Te enervași? Ce, căutași cum sa zici asta in engleza? Daca caști bine ochii aia mai sus scrie in comentarii scrie UN TELEFON DECENT! Ai văzut? Bravo happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy J3 2017. Il detin si joc Real Racing 3 pe el. Ruleaza perfect la rezolutie high. PUBG ruleaza in lag ocazional. Mai este si Samsung J6 2018. Costa tot pana in 1000 lei. El are 3GB RAM, dar are ecranul AMOLED si eu cam detest astfel de ecrane. Prefer ecran IPS. Am auzit ca si telefoanele Huawei sunt bune. Am auzit pentru ca nu am avut niciodata Huawei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa joci real racing 3 pe orice telefon cu Android happy

| IIIshaneIII a răspuns:

Nokia 1

| Tarzhan a răspuns:

Stiu ca telefoanele de gaming sunt scumpe, ma refer sa meargă bine si nu aibă lag

| andreeaaiuliiiii a răspuns:

Mai bine de 1000 de lei iti iei un XBOX si poti juca orice happy

| Tarzhan a răspuns (pentru andreeaaiuliiiii):

Pai nu il iau doar sa joc