| cioca a întrebat:

Buna TPU ..Sunt pe Vodafone.si de la un timp imi apare numar de telefon restrictionat. Serviciul indisponibil ..Ma puteti ajuta? happy

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

S a magnetizat cartela sim. am patit si eu. acum depinde in ce retea esti. eu am fost la germanos si am si platit 42 lei. o prostie dar ma rog, asta e. se magnetizeaza de regula celor care tin mereu telu langa calculator, monitor, tv s a m d

| cioca explică (pentru radu75):

Si nu pot face nimic decat sa ma duc la vodafonee nu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti pe cartela? Posibil sa fii in perioada de gratie.

| cioca explică (pentru darrio2007):

Nu ..nu sunt..in perioada de gratiee.

| radu75 a răspuns:

Da. am inteles ca la Vodafone costa doar 2 euro. vezi ca o sa te intrebe 3 numaere din agenda ta, pentru confirmare ca esti posesoarea simului respectiv si inca ceva, ai pierdut toate contactele din agenda. imi pare rau, am patit si eu