| deyu121 a întrebat:

De curand mi am cumparat nou un LG H-220. Insa am o problema: nu ma mai lasa sa intru pe Facebook sau Instagram. Cand intru ma scoate afara si ma duce la meniu. Nu inteleg ce are. E nou-nout. Va rog din suflet, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Akihito a răspuns:

Incearca sa intri la Setari>Manager Aplicatii>Facebook si dai clear data
si la instagram la fel.
Daca nu merg asa incearca sa le reinstalezi.
Sau poate trebuie sa restartezi telefonul.

| deyu121 explică (pentru Akihito):

Am incercat tot ce mi -ai zis tu dar nu merge.Ba acum pe facebook nu mai pot intra deloc

| Akihito a răspuns (pentru deyu121):

Hmm... ar fi trebuit sa se rezolve in moodurile astea. Mai reinstaleaza aplicatia si restarteaza telefonul.
Daca nu in caz suuper extrem reseteza telefonul ATENTIE! - telefonul va revenii la setarile din fabrica deci trebuie sa-ti salvezi pozele/melodii si fisierele care nu vrei sa le pierzi definitiv.
Daca nici asa nu merge nu stiu.

3 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Cei de la LG au aceste aplicatii blocate pe motiv ca utilizatorii sa gaseasca alte lucruri mai utile de facut decat sa stea pe rahaturile astea de site-uri.